Jak wybrać najlepszą firmę do sprzątania mieszkania po remoncie?

Zaplanowałeś generalny remont mieszkania, ale nawet nie chcesz myśleć, ile po tym będzie sprzątania. Kurz po kładzeniu gładzi, skrawki tapety, zabrudzone okna, plamy po farbie, zaschnięty tynk.

Zgroza.

Mógłbyś sam się tym zająć, ale… to zajmuje sporo czasu, cennego czasu, który mógłbyś spożytkować na przyjemniejsze rzeczy.

Sprzątanie po remoncie — wybierz do tego firmę sprzątającą

Ominie Cię wielogodzinne, a nawet wielodniowe sprzątanie mieszkanie po remoncie, zwłaszcza gdy kładłeś gładź, malowałeś, tapetowałeś, czy wymieniałeś podłogi.

Zatrudniasz firmę, umawiacie się na konkretny termin i cieszysz się wysprzątanym mieszkaniem. Bez zbędnego wysiłku, bez denerwowania się, że sprzątanie się przedłuża.

Zalety wynajęcia firmy do sprzątania po remoncie

Dokładność. Nauczeni doświadczeniem, wiedzą, gdzie może kryć się kurz, który Ty przez przypadek mógłbyś ominąć. Wyczyszczą wszystkie powierzchnie, najmniejsze szpary, zajmą się każdą szczeliną.

Działają według planu. Sprzątanie mieszkania po remoncie nie wygląda tak samo, jak te, które robisz na bieżąco. Jeśli weźmiesz się do tego nieodpowiednio, to zamiast porządku spowodujesz, że zrobi Ci się trudne do usunięcia błoto.

Mają profesjonalne środki czystości. Po co masz kupować drogie środki czystości, gdy użyjesz ich tylko raz? Dzięki firmie sprzątającej zaoszczędzisz pieniądze.

Jak wybrać najlepszą firmę do sprzątania mieszkania po remoncie?

Zdecydowałeś, że firma sprzątająca to najlepszy sposób na pozbycie się bałaganu po remoncie? Teraz musisz wybrać najlepszą z wielu, jakie znajdziesz w sieci.

Jak ją wybrać?

Te 6 wskazówek pomoże Ci przy wyborze firmy do sprzątania po Twoim remoncie.

1. Miejscowości, w jakich firma świadczy usługi

Na pewno będziesz szukał firmy, działającej w Twojej miejscowości lub okolicach. Jeśli mieszkasz na terenie województwa łódzkiego, to my chętnie pomożemy Ci pozbyć się bałaganu po remoncie. 

Działamy w takich miastach jak:

a) Łódź,

b) Zgierz,

c) Ozorków,

d) Łęczyca,

e) Głowno,

f) Piątek

g) i Łowicz.

2. Doświadczenie firmy

Im bardziej doświadczona firma, tym masz większą gwarancję, że pracownicy są wykwalifikowani, a firma korzysta z dobrych środków chemicznych i urządzeń. Wydaje się, że co to za problem wytrzeć kurz lub pozbyć się brudu, ale nie wszystkie środki nadają się do każdej powierzchni.

Jeśli firma od dłuższego czasu jest na rynku, to również zdobyła wiele opinii, więc możesz dowiedzieć się o nich od innych osób. Firma Damart działa od 2014 roku i przez ten czas zdobyliśmy wiele cennego doświadczenia, ale również opinie, które potwierdzają, że jesteśmy dobrzy w tym, co robimy. 

3. Firma sprzątająca nie skupia się tylko na sprzątaniu po remoncie

Różnorodność usług powoduje, że firma wciąż szkoli swoich pracowników, rozwija ich, ale również inwestuje w środki do czyszczenia i maszyny.

Może się okazać, że Twój przyjaciela może Ty sam będziesz szukać firmy sprzątającej do biura albo do wyprania dywanów lub wykładzin. Ominie Cię ponowne szukanie kolejnej firmy, bo będziesz miał już sprawdzoną.

W Damart znajdziesz takie usługi jak:

a) pranie dywanów,

b) pranie wykładzin,

c) sprzątanie mieszkań po remoncie, ale również bieżące sprzątanie mieszkań,

d) sprzątanie biur,

e) czy też czyszczenie posadzek.

4. Dobry kontakt z firmą

Przyjrzyj się kontaktowi z firmą. Ile czynności musisz wykonać, żeby umówić się z firmą na sprzątanie mieszkania po remoncie? Najpierw wypełnić formularz, żeby skontaktował się z Tobą konsultant? Trochę długa droga, prawda?

W Damart możesz zadzwonić lub napisać mailowo prosto do właściciela i do razu umawiasz się z nim na sprzątanie po remoncie. Czy to nie prostsze rozwiązanie?

5. Dotrzymywanie terminów przez firmę

Na pewno wiele razy spotkałeś się z tym, że umawiałeś się z konkretną firmą na dany termin, ale… przełożyli go, bo przesunęły im się terminy u poprzedniego klienta lub po prostu im coś wypadło. A Ty chodzisz wściekły, bo załatwiłeś sobie wolne lub tak ustawiłeś sobie wszystkie sprawy, żeby być w domu.

W Damart tego nie doświadczysz. Dotrzymywanie terminów to u nas świętość. Jeśli mówimy, że pojawimy się w danym dniu, to jesteśmy i pracujemy przez tyle czasu, ile uzgodniliśmy.

Wiemy, że Twój czas jest cenny.

6. Solidność pracowników firmy sprzątającej

Ten punkt możesz zweryfikować tylko jedną drogą — poprzez referencje od poprzednich klientów, które znajdziesz na stronie firmy lub w sieci. Obecnie internet to globalna wioska i bardzo szybko dowiesz się, czy dana firma sprzątająca i jej pracownicy wywiązują się ze swoich obowiązków.

Co oznacza solidność pracowników firmy sprzątającej?

To nie tylko ciągłe szkolenia, jakich środków użyć, by powierzchnie lśniły i nie zostały zniszczone, ale również ostrożność przy czyszczeniu, żeby nie uszkodzić urządzeń i mebli klientów.

Remont mieszkania powoduje wiele emocji — cieszysz się, że odnowisz mieszkanie, ale jednocześnie przeraża Cię wizja sprzątania. Dzięki firmie Damart możesz zapomnieć o tym przerażeniu i sprzątaniu. Wystarczy dać nam znać, że Twoje mieszkanie będzie potrzebowało uporządkowania po remoncie, a my zajmiemy się tym, co umiemy najlepiej.

Mamy zająć się Twoim mieszkaniem po remoncie?