Sprzątanie klatek schodowych Łódź

Jeśli szukasz firmy, która specjalizuje się w kompleksowym sprzątaniu klatek schodowych, dodatkowo zależy Ci na najwyższej jakości i profesjonalnym podejściu do klienta to na pewno będziesz zadowolony z naszych usług.

Co zawiera usługa sprzątania klatek schodowych?

Nasza usługa zawiera dokładne zamiatanie i mycie klatki schodowej, wycieranie poręczy, parapetów, drzwi wejściowych, skrzynek na listy, gablot, tablic informacyjnych, skrzynek energetycznych, mycie wiatrołapu, wycieranie lamp i kaloryferów oraz czyszczenie domofonów. Na życzenie klienta wykonujemy mycie lamperii (na wiosnę i jesień) oraz mycie okien (trzy razy w roku – marzec/kwiecień, lipiec/sierpień oraz listopad/grudzień).

Czym odznacza się firma Damart?

Odznaczamy się pełnym profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do naszych klientów. Nasi pracownicy są odpowiednio wyszkoleni i przygotowani do swojej pracy, a sprzęty i środki czystości, których używamy są z najwyższej półki. Dodatkowo jesteśmy terminowi i cechujemy się konkurencyjnymi cenami. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z naszej usługi sprzątania klatek schodowych na terenie Łodzi!