Sprzątanie klatek schodowych Zgierz

Poszukujesz ekipy sprzątającej, która świadczy usługę sprzątania klatek schodowych w Zgierzu? Chcesz, aby usługa była wykonana na najwyższym poziomie? Nie chcesz się martwić, że firma nie spełni Twoich oczekiwań? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco to jesteśmy pewni, że nasza firma świetnie się sprawdzi!

Jak wygląda usługa sprzątania klatek schodowych?

W naszej ofercie dotyczącej sprzątania klatek schodowych znajdują się następujące czynności: zamiatanie i mycie klatki schodowej, wycieranie poręczy, parapetów, drzwi wejściowych, skrzynek na listy, gablot, tablic informacyjnych, skrzynek energetycznych, mycie wiatrołapu, wycieranie lamp i kaloryferów oraz czyszczenie domofonów. Na Twoje życzenie możemy umyć lamperie (na wiosnę i jesień) oraz okna (trzy razy w roku – marzec/kwiecień, lipiec/sierpień oraz listopad/grudzień).

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasza firma cechuje się wieloletnim doświadczeniem oraz gronem zadowolonych klientów, z którymi współpracujemy od długiego czasu. Nasza praca jest równocześnie naszą pasją, co przekłada się na dokładność, terminowość i rzetelność. Zapraszamy do kontaktu!