Sprzątanie klatek schodowych Ozorków

Szukasz firmy na terenie Ozorkowa, która kompleksowo zajmuje się sprzątaniem klatek schodowych? Zależy Ci na najwyższym poziomie wykonanie usług i rzetelności ze strony pracowników? W takim razie świetnie trafiłeś!

Pełna oferta usługi sprzątania klatek schodowych

Usługa sprzątania klatek schodowych w Ozorkowie zawiera zamiatanie i mycie klatki schodowej, wycieranie poręczy, parapetów, drzwi wejściowych, skrzynek na listy, gablot, tablic informacyjnych, skrzynek energetycznych, mycie wiatrołapu, wycieranie lamp i kaloryferów, a także czyszczenie domofonów. Dodatkowo na życzenie Klienta świadczymy usługę mycia lamperii (na wiosnę i jesień) oraz okien (trzy razy w roku – marzec/kwiecień, lipiec/sierpień oraz listopad/grudzień).

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nasza firma stawia przede wszystkim na indywidualne podejście do klientów oraz pełen profesjonalizm. Nasz personel jest regularnie szkolony i odpowiednio przygotowywany do pracy, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dodatkowo korzystamy z najlepszej jakości sprzętów oraz w pełni bezpiecznych środków czystości. Cechujemy się terminowością oraz atrakcyjną ofertą. Mamy pewność, że będziesz usatysfakcjonowany ze świadczonych przez nas usług sprzątania klatek schodowych na terenie Ozorkowa!